Aktualności z naszej szkoły

Zapraszamy na LIVE!

W środę 20 maja spotkałyśmy się z Wami na żywo....

Czytaj więcej

Nowa sala ćwiczeń

5 marca inaugurowałyśmy naszą nową szkolną salę ćwiczeń. Możemy stacjonarnie biegać, jeździć, machać, skakać, wyginać się, korygować błędy postawy i wiele innych rzeczy. To wszystko dzięki nowym przyborom i przyrządom sportowym.

Czytaj więcej

Rekolekcje wielkopostne 2020

Na początki Wielkiego Postu w dniach 2-4 marca odbywałyśmy szkolne rekolekcje wielkopostne. Podobnie jak przed rokiem postanowiłyśmy ten czas przeżyć poza Szymanowem. 

Czytaj więcej

Bal Zimowy 2020

25 lutego 2020, dzień przed Popielcem czyli w ostatki, cała szkoła bawiła się na Balu Zimowym! Był to doskonały moment na huczne zakończenie karnawału.

Czytaj więcej

13 powodów dlaczego warto...

Tuż przed feriami zimowymi dwie uczenice kl. Ib razem z wychowawczynią s. Karolą nakręciły filmik pod tytułem, który może się kojarzyć z pewnym serialem na Netflixie...

Czytaj więcej

Studniówka 2020

25 stycznia 2020 odbyła się Studniówka. Dla naszych tegorocznych maturzystek było to wielkie wydarzenie, które w większości przygotowały one same razem z wychowawczynią, s. Beatą. Planowanie, dekoracje, nakrywanie.. Szymanowskie maturzystki zawsze same dbają o najdrobniejsze szczegóły tak, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. 

Czytaj więcej