Goście z SHOM-u

10 maja br. krótką wizytę złożyły nam członkinie organizacji SHOM zrzeszającej małżonki ambasadorów przebywających na placówkach dyplomatycznych w Polsce( Spouses of Heads of Mission). Gościłyśmy Panie m.in. z Indii, Kazachstanu, Senegalu, Mołdawii, Łotwy. Przywitałyśmy naszych wyjątkowych gości na holu głównym i poprosiłyśmy o krótkie przedstawienie się i kilka słów na temat ich pobytu w Polsce. Następnie razem z s.Donatą, s.Bogną i kilkoma naszymi uczennicami, nasi goście zobaczyli kilka pomieszczeń szkolnych.

Specjalnie na tę wizytę dziewczyny z klasy IIg przygotowały angielską wersję przedstawienia "Mikołajek i inne chłopaki". Naszym gościom spektakl bardzo się podobał i przypomniał im lata szkolne. Następnie spędziliśmy kilka chwil na rozmowie o doświadczeniach szkolnych w różnych krajach, którymi dzieliły się nasze Panie z SHOM-u.

Nasza współpraca z SHOM rozpoczęła sie kilka lat tamu, kiedy zaproszono nas do pomocy podczas imprezy charytatywnej organizowanej przez SHOM, tzw. świąteczny BAZAR, który rokrocznie odbywa się w Hotelu Marriot. Z czasem SHOM zaczął wspierać nas również materialnie, przeznaczając pieniądze na prace remontowe, wyposażenie szkoły oraz na stypendia dla uczennic. Za wszelką formę pomocy bardzo serdecznie dziękujemy!