Bazar charytatywny SHOM

9 grudnia odbył się w warszawskim hotelu Marriot kolejny bazar charytatywny organizowany przez SHOM (małżonków osób pełniących funkcje dyplomatyczne w Polsce, najczęściej ambasadorów). Nasze uczennice pod opieką s. Donaty już po raz kolejny włączyły się w tę imprezę w charakterze wolontariuszek. 

 

Podczas bazaru charytatywnego nasze dziewczyny pomagały organizatorom m.in. w sprzedaży biletów, organizacji stanowisk itp. My również miałyśmy swoej stanowisko, na którym opowiadałyśmy o naszej szkole. Nasze stanowisko odwiedziła Pani prezydentowa, która swoim specjalnym patronatem objęła tę imprezę.

Szymanowska przygoda z SHOM-em zaczeła sie kilka lat temu. Znalazłyśmy się na liście stypendystów tej organizacji i od tamtego czasu przynajmniej raz w roku gościmy członków SHOM-u w naszej szkole.

Zdjęcie pochodzi z oficjalnej strony Prezydenta Polski, a autorem jest Grzegorz Jakubowska (KPRP).