Pielgrzymkowe popołudnie z Bogiem

Popołudnie z Bogiem na początku nowego roku szkolnego to tradycja naszej szkoły. W tym roku miało ono zupełnie nową formę, bowiem wszystkie uczennice wraz z siostrami udały się na pieszą pielgrzymkę do Niepokalanowa. 

 W tym dniu towarzyszył nam ks. Roman Sękalski, który od wielu lat pielgrzymuje z Łowicką Pieszą Pielgrzymką Młodzieżową. Konferencje ksiedza dotyczyły bezwarunkowej miłości Bożej do każdego człowieka oraz świętości.

Duży dług wdzięczności mamy wobec organizatorów Łowickiej Pieszej Pielgrzymki Młodzieżowej, którzy wypożyczyli nam tuby, mikrofony, zasilacze i inne elementy wyposażenia każdej porządnej grupy pielgrzymkowej. 

Ruchem kierowali profesjonalni porządkowi z grupy czerwonej ŁPPM, Konrad i Adrian, którym z serca dziękujemy.

Po dotarciu do Matki Bożej Niepokalanej, oddałyśmy Jej cały nowy rok szkolny oraz udałyśmy się na Mszę do daplicy św. Maksymiliana Kolbe. Następnie wszyscy wzmocniliśmy się pyszną, gorącą zupę, odtańczyliśmy belgijkę i ruszyliśmy do Szymanowa. 

W drodze powrotnej modliliśmy się na różańcu w naszych intencajch oraz śpiewaliśmy ile tylku było tchu w piersiach. W grupie panowała bardzo radosna atmosfera!  

Pielgrzymka była dla nas niemałym wyzwaniem, ale ufamy, że przyniesie ona w naszym życie owoce. 

Zapraszamy do galerii.