Dzień Nauczyciela 2019

11 października przeżywałyśmy szkolne obchody Święta Edukacji Narodowej. To dzień wszystkich uczniów, nauczycieli i osób związanych ze szkołą. 

 Uczennice przygotowały różne niespodzianki dla nauczucielek w pokoju nauczycielskim.

Po pierwszej lekcji spotkałyśmy się na Mszy sprawowanej w intencji całej naszej wspólnoty szkolnej. Następnie spotkałyśmy się wszystkie w auli, gdzie odbyła się uroczysta gala przygotowana przez uczennice kl. IB. Gala nosiła tytuł INSPIRATORKI  i była podziękowaniem dla nauczycielek z naszej szkoły za ich codzienne inspiracje. 

Następnie przedstawicielki Rady Szkoły podziękowały wszystkim nauczycielkom za ich pracę i trud.

Ostatnim epizodem obchodów Dnia Nauczyciela było uroczyste wręczenie przypinek z wizerunkiem Pani Jazłowieckiej uczennicom klas pierwszych. Od zeszłego roku przypinki stanowią obowiązkowy element galowego stroju szkolnego i mają stanowić znak tożsamości uczennic Szymanowa.

Zapraszamy do galerii zdjęć.