Studniówka 2020

25 stycznia 2020 odbyła się Studniówka. Dla naszych tegorocznych maturzystek było to wielkie wydarzenie, które w większości przygotowały one same razem z wychowawczynią, s. Beatą. Planowanie, dekoracje, nakrywanie.. Szymanowskie maturzystki zawsze same dbają o najdrobniejsze szczegóły tak, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. 

 Jak zawsze na Studniówkę przybyli partnerzy oraz rodzice naszych dziewczyn. Chłopcy już wcześniej brali udział w próbach poloneza, lecz nie wszyscy. Dlatego już o 16:00 godzinie wszyscy zebrali się w sali rekreacyjnej, by jeszcze wyćwiczyć skomplikowane figury naszego poloneza. Następnie wszyscy udali się do kaplicy na Mszę św. sprawowaną w intencji naszych maturzystek przez ks. Pawła Kozakowskiego.

A potem Studniówka toczyła się już swoim rytmem. I mimo że co roku plan niewiele się zmienia, to emocje i wrażenia są zawsze nowe i niepowtarzalne, jak niepowtarzalne są nasze dziewczyny.

Podobnie jak w latach ubiegłych oprawą muzyczną i zdjęciami zajął się cudowny duet z Double Wings, Sylwester Laskowski oraz Karol Koprukowiak. To dzięki nim zabawa udała sie wyśmienicie, a zdjęcia oddają doskonale klimat tej nocy. Chłopaki umieścili trochę zdjeć i  krótką relację z zabawy na swojej stronie.

W naszej galerii też znajdziecie kilka zdjęć. Zapraszamy!