Bal Jesienny 2018

24 października przypadł nasz doroczny Bal Jesienny. Temat przewodni mógł być tylko jeden: w 100-lecie odzyskania niepodległości, bal musiał mieć charakter patriotyczny! :) 

Do tego tematu nawiązywała dekoracja przygotowana przez maturzystki. Jednak patriotyczne wątki były najbardziej  widoczne w przygotowanych Korowodach. 


 Po raz kolejny dziewczyny nie zawiodły i pokazały się od najlepszej strony. Wszystkie układy choreograficzne zgrabnie wykorzystywały elementy z historii Polski i przedstawiały je w lekkiej artystycznej formie. W nieco odmiennej konwencji swój korowód przygotowały dziewczyny z klasy III LO. Ten układ przedstawiał całą historię Polski od chrztu aż do Solidarności. Jury najwyżej oceniło występ klasy IIIG. 


Patriotyczne wątki były obecne również w Talentach oraz w szkolnym refektarzu! ;) 


Jadnak najważniejsze jest to, że Bal Jesienny był śietnąokazją do zabawy i wyszalenia na parkiecie w rytm ulubionych kawałków. :)

Skomentuj jako pierwszy(a)

Nasz facebook

Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku. Zobacz, polub nasz profil. Śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Powiedz o nas innym i polecaj nas! https://www.facebook.com/szymanow/

Youtube

Na naszym youtube znajdziesz kilka firmów przybliżających otoczenie naszej szkoły. Zobacz i polecaj nas swoim znajomym. Pomóżesz w rozwoju Liceum Sióstr Niepokalanek. https://www.youtube.com/Szymanow1908


  ...SZYMANÓW to kultywowane od lat tradycje, pozwalające wejść w nurt historii, która jest tu niemalże dotykalna... 

Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny powstało w 1857 roku w Rzymie. Założycielki to Józefa Karska i Marcelina Darowska.