Studniówka 2020

25 stycznia 2020 odbyła się Studniówka. Dla naszych tegorocznych maturzystek było to wielkie wydarzenie, które w większości przygotowały one same razem z wychowawczynią, s. Beatą. Planowanie, dekoracje, nakrywanie.. Szymanowskie maturzystki zawsze same dbają o najdrobniejsze szczegóły tak, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. 


 Jak zawsze na Studniówkę przybyli partnerzy oraz rodzice naszych dziewczyn. Chłopcy już wcześniej brali udział w próbach poloneza, lecz nie wszyscy. Dlatego już o 16:00 godzinie wszyscy zebrali się w sali rekreacyjnej, by jeszcze wyćwiczyć skomplikowane figury naszego poloneza. Następnie wszyscy udali się do kaplicy na Mszę św. sprawowaną w intencji naszych maturzystek przez ks. Pawła Kozakowskiego.

A potem Studniówka toczyła się już swoim rytmem. I mimo że co roku plan niewiele się zmienia, to emocje i wrażenia są zawsze nowe i niepowtarzalne, jak niepowtarzalne są nasze dziewczyny.


Podobnie jak w latach ubiegłych oprawą muzyczną i zdjęciami zajął się cudowny duet z Double Wings, Sylwester Laskowski oraz Karol Koprukowiak. To dzięki nim zabawa udała sie wyśmienicie, a zdjęcia oddają doskonale klimat tej nocy. Chłopaki umieścili trochę zdjeć i  krótką relację z zabawy na swojej stronie.

Skomentuj jako pierwszy(a)

Nasz facebook

Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku. Zobacz, polub nasz profil. Śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Powiedz o nas innym i polecaj nas! https://www.facebook.com/szymanow/

Youtube

Na naszym youtube znajdziesz kilka firmów przybliżających otoczenie naszej szkoły. Zobacz i polecaj nas swoim znajomym. Pomóżesz w rozwoju Liceum Sióstr Niepokalanek. https://www.youtube.com/Szymanow1908


  ...SZYMANÓW to kultywowane od lat tradycje, pozwalające wejść w nurt historii, która jest tu niemalże dotykalna... 

Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny powstało w 1857 roku w Rzymie. Założycielki to Józefa Karska i Marcelina Darowska.