Goście z SHOM-u

10 maja br. krótką wizytę złożyły nam członkinie organizacji SHOM zrzeszającej małżonki ambasadorów przebywających na placówkach dyplomatycznych w Polsce( Spouses of Heads of Mission). Gościłyśmy Panie m.in. z Indii, Kazachstanu, Senegalu, Mołdawii, Łotwy. Przywitałyśmy naszych wyjątkowych gości na holu głównym i poprosiłyśmy o krótkie przedstawienie się i kilka słów na temat ich pobytu w Polsce. Następnie razem z s.Donatą, s.Bogną i kilkoma naszymi uczennicami, nasi goście zobaczyli kilka pomieszczeń szkolnych.

Specjalnie na tę wizytę dziewczyny z klasy IIg przygotowały angielską wersję przedstawienia "Mikołajek i inne chłopaki". Naszym gościom spektakl bardzo się podobał i przypomniał im lata szkolne. Następnie spędziliśmy kilka chwil na rozmowie o doświadczeniach szkolnych w różnych krajach, którymi dzieliły się nasze Panie z SHOM-u.

Nasza współpraca z SHOM rozpoczęła sie kilka lat tamu, kiedy zaproszono nas do pomocy podczas imprezy charytatywnej organizowanej przez SHOM, tzw. świąteczny BAZAR, który rokrocznie odbywa się w Hotelu Marriot. Z czasem SHOM zaczął wspierać nas również materialnie, przeznaczając pieniądze na prace remontowe, wyposażenie szkoły oraz na stypendia dla uczennic. Za wszelką formę pomocy bardzo serdecznie dziękujemy!

Aktualności według tagów:

Konto bankowe:
43 1600 1462 1822 0628 2000 0001
BNP PARIBAS

Nasz facebook

Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku.Zobacz, polub nasz profil. Śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Powiedz o nas innym i polecaj nas! https://www.facebook.com/szymanow/

Na naszym youtube znajdziesz kilka firmów przybliżających otoczenie naszej szkoły. Zobacz i polecaj nas swoim znajomym. Pomóżesz w rozwoju Liceum Sióstr Niepokalanek.https://www.youtube.com/Szymanow1908

...SZYMANÓW to kultywowane od lat tradycje, pozwalające wejść w nurt historii, która jest tu niemalże dotykalna...

Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny powstało w 1857 roku w Rzymie. Założycielki to Józefa Karska i Marcelina Darowska. Nasze liceum katolickie na osi czasu