Języki
Konwersacje po angielsku z native speakerem

Z indywidualnych konwersacji w języku angielskim korzystają przede wszystkim uczennice liceum. Prowadzi je s. Loyola, rodowita Angielka, wieloletnia nauczycielka języka angielskiego. Konwersacje dotyczą różnych tematów i stanowią pomoc w przygotowaniu do matury ustnej.

Sport
Zajęcia Sportowe

Dodatkowe zajęcia sportowe (tzw. SKS). Podczas zajęć uczniowie rozwijają swoje umiejętności gry w siatkówkę. Zajęcia przygotowują do udziału w rozgrywkach szkolnych i międzyszkolnych.

Nauka
Konsultacje matematyczne

Konsultacji z matematyki udziela
s. Miriam. Zajęcia te stanowią pomoc w rozwiązywaniu tajemnic matematycznych.

Rysunek
Zajęcia z nauki rysunku

Nauka rysunku to niezwykła przygoda dla każdego, kto chce rozwijać swoje umiejętności plastyczne i wyrazić swoją kreatywność na papierze. To sztuka, która pozwala na tworzenie obrazów i ilustracji, które są jedynymi w swoim rodzaju i pełnymi emocji. Aby nauczyć się rysować, należy poświęcić czas i wysiłek na ćwiczenie i uczenie się technik rysunkowych, takich jak rysowanie linii i perspektywy.

Historia sztuki
Na przestrzni wieków

Historia sztuki to fascynujące i pełne zaskakujących odkryć podróże przez czasy i kultury. Od prehistorycznych rysunków na skałach do współczesnych technik cyfrowych, rysunek zawsze był ważnym narzędziem wyrazu artystycznego. Na naszych spotkaniach, poznajemy dzieje rysunku od starożytności do współczesności, odkrywamy jak zmieniała się jego rola i funkcja oraz poznajemy wpływ różnych kultur i epok na rozwój tej sztuki.

Ceramika
Tworzenie z gliny

Zapraszamy na niezapomniane zajęcia z ceramiki! Czas spędzony na kreatywnym tworzeniu, to doskonały sposób na relaks i rozwijanie swoich umiejętności plastycznych. W naszych zajęciach, poznamy tajniki tworzenia przedmiotów z gliny i będziemy mieli możliwość stworzenia własnych unikalnych dzieł. Nie ważne, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym artystą, nasze zajęcia są dostosowane do wszystkich poziomów umiejętności. 

Angielski
Zajęcia z jezyka angielskiego

Zajęcia pozalaekcyjne z języka angielskiego. Możliwość rozwijania swoich umiejętności.

Łacina
Zajecia z jezyka łacińskiego

Zajęcia pozalaekcyjne z języka łacińskiego. Podstawy oraz średnio zaawansowane tematycznie zajęcia.