Siostra Bogna

Chief Customer Officer

Zapalona historyczka oraz wielbicielka sztuk pięknych. Bez przerwy marzy o podróżach w dalekie strony. Na lekcjach historii na pewno zabierze was w podróż w czasie i przestrzeni. W tym roku również mistrzyni internatu oraz wychowawczyni klasy IIB.

Siostra Sara

Chief Customer Officer

Elokwentna i energiczna katechetka o młodym sercu i umyśle, świetnie rozumiejąca młodzież. Siostra jest wychowawczynią kl. IIA

Siostra Donata

Chief Customer Officer

Kocha język angielski i tę miłość przekazuje na wszelkie możliwe sposoby, nie tylko podczas lekcji.

Siostra Matylda

Chief Customer Officer

Wytrwale rozwiewa mroki niewiedzy w dziedzinie języka angielskiego. Dla relaksu gra na gitarze i śpiewa. Pasjonatka robót ręcznych. :) Wychowawczyni kl. III

Siostra Marcjana

Chief Customer Officer

Chemia, fizyka i matematyka nie mają dla niej tajemnic. Lecz ona nie chowa ich dla siebie, ale dzieli się nimi z chętnymi i niechętnymi w ramch lekcji, kółek, zajęć dodatkowych i konsultacji. Matka wielu chemicznych zapaleńców.

Siostra Miriam

Chief Customer Officer

W świecie liczb, równań i ciągów czuje się jak ryba w wodzie. To prawda, bo lekcje matematyki z nią to skok na głęboką wodę.

Siostra Benedykta

Chief Customer Officer

Magister fizyki i doktor filozofii w jednym. Ten jedyny w swoim rodzaju zestaw należy jednak jeszcze uzupełnić: wybitny umysł, oczytanie, żywe poczucie humoru i dociekliwość. Lekcje fizyki z nią to prawdziwe wyzwanie.

Siostra Rut

Chief Customer Officer

Uczy EDB i WDŻ-u. Energiczna i pomysłowa, nigdy nie spoczywa na laurach. Wieloletnia wychowawczyni młodych dziewczyn. Serce na dłoni.

Siostra Benedetta

Chief Customer Officer

Po pierwsze: kompozytorka i multiinstrumentalistka. Prowadzi szkolny zespół VENTUS. Po drugie: katechetka. Po trzecie: nauczycielka informatyki rozszerzonej. Osoba w nieustannym rozwoju!

Siostra Izabela

Chief Customer Officer

Doświadczona polonistka, chetnie podejmująca się reżyserowania przedstawień szkolnych.

Grażyna Zielińska

Chief Customer Officer

Chemia na wesoło? Chemia z pasją? Chemia z energią? To możliwe z Panią Zielińską!

Agnieszka Wardęcka

Chief Customer Officer

Nasza Pani od biologii to uosobienie szyku i elegancji. Wspaniale tłumaczy zawiłości wiedzy o organizmach żywych, co przekłada się na bardzo dobre wyniki jej uczennic

Edyta Wróblewska

Chief Customer Officer

Nauczycielka języka niemieckiego. Serdeczna, uśmiechnięta i wymagająca. Idealne połączenie dajęce pewność sukcesu

Renata Pindor

Chief Customer Officer

Nauczycielka języka francuskiego w liceum. Sympatyczna i wymagająca, potrafi znaleźc wspólny język z każdym, nawet jeśli nie jest to francuski.

Urszula Nowak

Chief Customer Officer

Elegancka i sympatyczna pani, uczy WF-u

Anna Torzewska

Chief Customer Officer

Bardzo miła i otwarta oraz bardzo oddana naszej szkole nauczycielka geografii w liceum. Niezastapiona organizatorka partnerów na bale gimnazjalne i studniówki!

Agnieszka Sławińska

Chief Customer Officer

Wymagająca nauczycielka historii i WOS-u nieustannie angażująca siebie i swoje uczennice w zajęcia pozalekcyjne i konkursy. Ze wspaniałymi rezultatami!

Anna Stryniewska

Chief Customer Officer

Od tego roku uczy u nas języka polskiego

Barbara Strycharczyk

Chief Customer Officer

Nauczycielka języka łacińskiego i kultury antycznej. W sposób ciekawy przenosi w czasy antyczne.