Bal zimowy 2020

25 lutego 2020, dzień przed Popielcem czyli w ostatki, cała szkoła bawiła się na Balu Zimowym! Był to doskonały moment na huczne zakończenie karnawału.

Tematem balu były lata 50. Klasa IA pięknie udekorowała salę rekreacyjną, miejsce naszej zabawy. Niestety tylko dwie klasy przygotowały korowody czyli tematyczne układy choreograficzne. Możecie je zobaczyć na filmiku poniżej. Wystaczy kliknąć zdjęcie pod tekstem.


Bal Zimowy ma swoje niezmienne punkty, których i tym razem nie zabrakło. Był zatem bufet ze słodkościami na talony. Był pięknie udekorowany refektarz. Były Talenty i chyba już tradycyjne zabawy prowadzone przez Radę Szkoły, w tym karaoke.

Zabawa była bardzo udana.


Skomentuj jako pierwszy(a)

Nasz facebook

Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku. Zobacz, polub nasz profil. Śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Powiedz o nas innym i polecaj nas! https://www.facebook.com/szymanow/

Youtube

Na naszym youtube znajdziesz kilka firmów przybliżających otoczenie naszej szkoły. Zobacz i polecaj nas swoim znajomym. Pomóżesz w rozwoju Liceum Sióstr Niepokalanek. https://www.youtube.com/Szymanow1908


  ...SZYMANÓW to kultywowane od lat tradycje, pozwalające wejść w nurt historii, która jest tu niemalże dotykalna... 

Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny powstało w 1857 roku w Rzymie. Założycielki to Józefa Karska i Marcelina Darowska.