Dzień nauczyciela 2019

11 października przeżywałyśmy szkolne obchody Święta Edukacji Narodowej. To dzień wszystkich uczniów, nauczycieli i osób związanych ze szkołą. 


 Uczennice przygotowały różne niespodzianki dla nauczucielek w pokoju nauczycielskim.

Po pierwszej lekcji spotkałyśmy się na Mszy sprawowanej w intencji całej naszej wspólnoty szkolnej. Następnie spotkałyśmy się wszystkie w auli, gdzie odbyła się uroczysta gala przygotowana przez uczennice kl. IB. Gala nosiła tytuł INSPIRATORKI  i była podziękowaniem dla nauczycielek z naszej szkoły za ich codzienne inspiracje. 


Następnie przedstawicielki Rady Szkoły podziękowały wszystkim nauczycielkom za ich pracę i trud.

Ostatnim epizodem obchodów Dnia Nauczyciela było uroczyste wręczenie przypinek z wizerunkiem Pani Jazłowieckiej uczennicom klas pierwszych. Od zeszłego roku przypinki stanowią obowiązkowy element galowego stroju szkolnego i mają stanowić znak tożsamości uczennic Szymanowa.

Skomentuj jako pierwszy(a)

Nasz facebook

Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku. Zobacz, polub nasz profil. Śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Powiedz o nas innym i polecaj nas! https://www.facebook.com/szymanow/

Youtube

Na naszym youtube znajdziesz kilka firmów przybliżających otoczenie naszej szkoły. Zobacz i polecaj nas swoim znajomym. Pomóżesz w rozwoju Liceum Sióstr Niepokalanek. https://www.youtube.com/Szymanow1908


  ...SZYMANÓW to kultywowane od lat tradycje, pozwalające wejść w nurt historii, która jest tu niemalże dotykalna... 

Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny powstało w 1857 roku w Rzymie. Założycielki to Józefa Karska i Marcelina Darowska.