Rok szkolny 2019/2020

2 września rozpoczęłyśmy nowy rok szkolny! W naszej wspólnocie powitałyśmy dwie klasy pierwsze: po gimnazjum oraz po szkole podstawowej. Wychowawczyniami tych klas są s.Karola i s.Sara. 

 Nasze pierwszaki przyjechały do szkoły już 1 września, a 2 września od rana miały warsztaty integracyjne, które poprowadziła dla nich s.Deodata. O 16:30 cała szkoła spotkała sie na uroczystej Mszy Św. sprawowanej w naszej intencji przez księdza kapelana Pawła Kozakowskiego. 


Rozpoczęcie nowego roku szkolnego jest zawsze pełne emocji, ciepłych powitań i radości. Niech ta atmosfera towarzyszy nam do czerwca! :)

Skomentuj jako pierwszy(a)

Nasz facebook

Nasze wpisy i informacje publikujemy na Facebooku. Zobacz, polub nasz profil. Śledź to, czym zajmują sie Twoje dzieci. Powiedz o nas innym i polecaj nas! https://www.facebook.com/szymanow/

Youtube

Na naszym youtube znajdziesz kilka firmów przybliżających otoczenie naszej szkoły. Zobacz i polecaj nas swoim znajomym. Pomóżesz w rozwoju Liceum Sióstr Niepokalanek. https://www.youtube.com/Szymanow1908


  ...SZYMANÓW to kultywowane od lat tradycje, pozwalające wejść w nurt historii, która jest tu niemalże dotykalna... 

Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny powstało w 1857 roku w Rzymie. Założycielki to Józefa Karska i Marcelina Darowska.