To już ostatni raz - wzdychają nasi najstarsi uczniowie, gdy zobaczyli udekorowaną salę lekcyjną i mnóstwo słodkości. Jedna z dziewcząt z kl. III B upiekła ciasto, druga zrobiła pizzę. Maturzyści byli wyraźnie wzruszeni. Na zakończenie zostali zaproszeni do zabaw: kalamburów i quizu o Szymanowie