Ostatnie dni obfitują w gości. Tym razem razem do Szymanowa przybyła Paula Wieteska Bajak - absolwentka naszego gimnazjum. Opowiadała o swojej pasji, jaką jest nauka, szczególnie chemia. Dzieliła się swoim doświadczeniem zdobywania wiedzy i sposobem na życie. A prywatnie jest żoną i matką dwóch synów. Kocha też podróże, ciągły rozwój i nowe wyzwania.